Gegužės 7 d. Klaipėdos lopšelio-darželio „Klevelis“ organizuotoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencijoje „Mažųjų tvarumo dirbtuvės: kuriu, atrandu, dalinuosi“ dalyvavo ir mūsų įstaigos priešmokyklinės „Svirpliukų“ grupės ugdytinės Ignė bei Izabelė. Konferencijos tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi tvarumu, kūrybiškumą, pažinimą bei dalijimąsi patirtimi. Renginio metu dalyviai buvo kviečiami tyrinėti tvarumo idėjas, pristatyti savo kūrybinius darbus ir bendradarbiauti su kitų ugdymo įstaigų vaikais. Mūsų įstaigos ugdytinės konferencijoje skaitė pranešimą „Antrasis daiktų gyvenimas. Mąstau ir konstruoju“. Mergaitės pristatė savo kūrybinius sumanymus, kaip pastatyti tiltus, pasakojo, kaip panaudoti daiktai gali virsti naujais kūriniais, konstrukcijomis ar naudingomis priemonėmis. Dalyvavimas konferencijoje suteikė vaikams galimybę lavinti viešojo kalbėjimo gebėjimus, stiprinti pasitikėjimą savimi, ugdyti kūrybiškumą bei plėsti supratimą apie tvarumo svarbą kasdieniame gyvenime.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
