Menu Close

,,Svirpliukų” grupės išleistuvių šventė

Gegužės 29 d. vyko priešmokyklinės „Svirpliukų“ grupės išleistuvių šventė, kuri tapo prasminga ugdymo kelionės pabaigos ir naujo etapo pradžios akimirka. Šventės metu vaikai demonstravo per metus įgytas kompetencijas, kūrybinius gebėjimus bei pasitikėjimą savimi. Jie atliko dainas, deklamavo eilėraščius, vaidino inscenizacijas atskleisdami savo meninę raišką, kalbinius gebėjimus, emocinį brandumą ir gebėjimą bendradarbiauti grupėje. Ypatingą vietą šventėje užėmė bendros vaikų ir tėvų veiklos. Organizuoti emocinį ryšį stiprinantys žaidimai skatino šeimos narių tarpusavio pažinimą, pasitikėjimą ir bendrystę. Mamos, remdamosi lytėjimo pojūčiais, turėjo atpažinti savo vaiką iš rankų, o tėčiai demonstravo pastabumą ir pažinimą bandydami iš atskirų veido bruožų atpažinti savo atžalą. Šios veiklos ne tik suteikė daug džiugių emocijų, bet ir pabrėžė artimą tėvų bei vaikų ryšį, ugdė empatiją, dėmesingumą ir socialinius, emocinius gebėjimus. Šventės metu skambėjo nuoširdūs sveikinimo žodžiai. Pirmosios mokytojos pasidžiaugė vaikų pasiekimais, augimu ir branda, linkėjo išsaugoti smalsumą, kūrybiškumą bei norą pažinti pasaulį. Įstaigos direktorė bei pavaduotoja ugdymui palinkėjo vaikams sėkmingo ir drąsaus „skrydžio“ į mokyklą, naujų atradimų, prasmingų patirčių bei pasitikėjimo savo jėgomis pradedant naują ugdymosi etapą. Šventės pabaigoje tėveliai išreiškė nuoširdžią padėką administracijai ir pedagogams už profesionalų darbą, rūpestį, bendradarbiavimą bei saugios ir ugdančios aplinkos kūrimą. Dėkingumo žodžiai buvo skirti už kiekvieno vaiko individualumo puoselėjimą, emocinės gerovės užtikrinimą ir nuoseklų kompetencijų ugdymą viso priešmokyklinio laikotarpio metu. Tai buvo jautri, prasminga ir bendruomeniškumo kupina šventė, įprasminusi vaikų pasiekimus bei simboliškai palydėjusi juos į naują gyvenimo ir mokymosi etapą – mokyklą.

Skip to content