Gegužės 11 d. įstaigoje vyko ,,Etnožaidynės“, kuriose dalyvavo ,,Voriukų“ ir ,,Boružiukų“ grupių ugdytiniai. Edukaciją pravedė Klaipėdos savivaldybės Etnokultūros centras. Etnožaidynės – tai kasmetinis tradicinių lietuviškų sporto šakų ir senovinių žaidimų renginys, kurio tikslas – supažindinti vaikus su senovės lietuvių pramogomis, lavinti stambiąją motoriką, pusiausvyrą, bendradarbiavimą ir emocinę raišką, gaivinti, puoselėti bei supažindinti ugdytinius su gyvuoju kultūros paveldu. Žaidynių metu vaikai varžėsi ir mokėsi žaisti autentiškas, iš kartos į kartą perduotas rungtis bei žaidimus – „Kyla“, „Gaspadorius ir vištos“, „Lazdos traukimas“, „Karalius ir sargybiniai“. Po žaidynių su ugdytiniais aptarėme „Ar žaisti senovinius žaidimus buvo sunku?“, „Ar šiandien padėjai savo draugui?“, „Ar norėtum šiuos žaidimus žaisti kieme su tėveliais?“, „Kuris žaidimas tau patiko labiausiai?“. Renginio metu vaikai patyrė daug džiugių emocijų bei įgijo naujos patirties.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.

