Klaipėdos lopšelis-darželis
Klaipėdos lopšelis-darželis „Žiogelis“
Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre.
Įstaigos kodas – 190432690.
Adresas: Kauno g. 27, Klaipėda, LT-91159.
Tel. – +370 46 38 34 03.

2023-05-03 priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos Pedagogikos katedros Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programos 1 ir 2 kurso studentės organizuotame STEAM renginyje  „Kas pievelėje gyvena?“ 🐞🦋🐜 Renginyje dalyvavo 3 ikimokyklinės įstaigos.  Klaipėdos lopšelių-darželių „Žiogelis“, „Šaltinėlis“, „Dobiliukas“ ugdytiniai.

☑️Vaikai keliavo į auditorijas, kuriose tyrinėjo,  eksperimentavo, matavo ir kūrė, atliko užduotis su planšetėmis  ir robotukais.

☑️Atėjus pavasariui, kai atgyja visi vabaliukai, vaikai stebuklingoje pievoje matavo  sraiges, skaičiavo, kiek sveria milžinė delno dydžio ir pati mažiausia sraigė, pamerkę į vandenį  „kirminėlius“  ir pamatę, kad jie ištirpsta, visi kartu nusprendė, kad vandeny kirminėliai negali gyventi, boružėlių auditorijoje kiekvienas projektavo savo boružėlę, o bitučių auditorijoje išmaniojoje lentoje  vaikai gyvūnų gausybėje atpažino vabaliukus, su bitutėmis-robotukais projektavo  linksmą kelionę pas mylimus pievos gyventojus.

☑️Tai buvo renginys, kuriame būsimosios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos,  turėjo galimybę ne tik pabendrauti su vaikais, bet ir įgyti pedagoginės kūrybinės patirties. https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

YouTube nuoroda su  įkeltu trumpu viso renginio  vaizdo įrašas   https://youtu.be/MJ7S8sMQSgA

Nuotraukų aplankas https://drive.google.com/drive/folders/1HsRzKx7Q2PvGEGXdao5nbPgvh70bvShE?usp=share_link

Vaizdo įrašas

https://mail.google.com/mail/u/2/?ogbl#search/r.tamasauskiene%40kvk.lt/FMfcgzGsmWtVCBXNqjNvzGvTlFWNGJvZ?projector=1