"ŽIOGELIS"

Klaipėdos lopšelis-darželis

Klaipėdos lopšelis-darželis „Žiogelis“
Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre.
Įstaigos kodas – 190432690.
Adresas: Kauno g. 27, Klaipėda, LT-91159.
Tel. – +370 46 38 34 03.

Birželio 26 d. priešmokyklinių „Svirpliukų“ ir „Voriukų“ grupių ugdytiniams Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos inžinerijos, robotikos bei technologijų mokytojas Audrius kartu su grupės mokytojomis organizavo edukaciją „Robotika ir STEAM“, kurios metu ugdytiniai susipažino su robotais, jų įvairove bei paskirtimi, panaudojimo galimybėmis inžinerijos srityje bei gyvenime. Vaikai pažino VEX IQ robotus, patys bandė juos valdyti, įveikti  įvairias loginio mąstymo bei susikaupimo reikalaujančias užduotis bei dalyvavo linksmose varžytuvėse, kuriuose laimėjo draugystė.

Lik sveikas, darželi, mokyklon skubu.

Žiogelio visai bendruomenei nuoširdžiai dėkojame  už aktyvų dalyvavimą šeimos sporto renginyje ,,Sportuojanti šeima – aš tėtis ir mama” . Diena buvo puiki! Palapinių miestelis vaikams suteikė daug džiaugsmo, įspūdžių, ačiū Jums. Daug šypsenų, geros nuotaikos, energijos, plojimų, sporto, aktyvumo, bendravimo… Žiogeliečių bendruomenės,  Tėvų aktyvus dalyvavimas, pozityvus požiūris,  bendruomeniškumas, buvimas pavyzdžiu savo vaikui, kad sportuoti yra sveika ir smagu – neįkainuojama vertybė!
Sportas, aktyvus laisvalaikis gerina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą.
Žiogelis – TIKRAI JĖGA!!!

2024-05-29 mūsų įstaigos ugdytinis Germanas Burakov dalyvavo Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Klevelis“ organizuojamame ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus ir pradinio ugdymo vaikų kultūriniame-edukaciniame skaitovų renginyje „Su tėčiu po skėčiu“. Skaitovą renginiui paruošė mokytojos Jūratė Norkevičienė ir Žana Lukauskienė.

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Žiogelis” organizavo respublikinį ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų mokytojų, ugdytinių, tėvų  komunikacijos ugdymo ir kūrybinės raiškos projektą „Rasiu raidę ypatingą, kursiu žodį stebuklingą“, kuris vyko nuo 2024 m. kovo 22 d. iki 2024 m. gegužės 24 d. Projekto dalyviai pagal nurodytą tematiką su ugdytiniais tobulino komunikavimo kompetenciją, kūrė pasakojimus ir juos vizualizavo, organizavo edukacines veiklas, kurios ugdo kalbinius įgūdžius ir pateikė veiklos nuotraukas.

 Projekto akimirkos

https://read.bookcreator.com/R4zGKdc0YCSaquaNvpCcr1JwSCU2/e0cS1hELTfaR_GPDdzCKTA

Gegužės 22-osios dienos rytą ,,Gintarėlių” grupės vaikai ir mokytojos Žana ir Jūratė, kartu su neformaliojo ugdymo mokytoja Asta vyko prie jūros ir dalyvavo sveikatos ir sporto šventėje ,,Su vaikyste ant bangos“  skirtoje Švyturių metams paminėti ir suvokti Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, identitetą. Vaikai ne tik atliko įvairias sportines užduotis, leido laiką gryname ore, bet ir skambiu šūkiu pristatė savo darželį ,, Žiogelis“!  ,,Su vaikyste ant bangos“ – puikus pavyzdys, kaip galima derinti sportą, sveikatą ir kultūrą, skatinant vaikų susidomėjimą savo šalies paveldu ir gamta.

Jau šį sekmadienį birželio 2 d. startuoja Šeimų sporto šventė 2024 🙂

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR DALYVAUTI 🙂

REGISTRACIJA: https://www.facebook.com/events/7457832287632792

Įspūdingai linksma Šeimų sporto šventė artėja!

Sukurkite šeimos tradiciją! Nepraleiskite kasmetinės Šeimų sporto šventės Klaipėdoje! Tai puiki proga visiems kartu aktyviai praleisti laiką ir mėgautis nuostabia diena su šeima ir augintiniais.

Šeimų sporto šventė – sutikite vasarą sportuodami!

  • Data: 2024 m. birželio 2 d., sekmadienis
  • Laikas: 10:00 – 15:00
  • Vieta: Klaipėdos Danės skverelis (prie muzikinio fontano)

Šventėje laukia daugybė įvairių sporto veiklų, skirtų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems.

Renginio metu vyks:
• „Ropliukų“ turnyras mažiesiems
• „Vaikų bėgimas“
• „Šeimų estafetės“
• „Bėgimas su augintiniu“
• „TOYOTA ratuotos varžybos“
Nepamirškite atnešti savo šypsenų ir geros nuotaikos – čia kiekvienas ras kažką sau. Dalyviai bus apdovanoti, o aktyvumas ir džiaugsmas garantuoti!

 

RENGINIO PROGRAMA
10:00 Dalyvių registracija
10:20 Startuko „Šeimų sporto šventės“ atidarymas ir mankšta
10:20 Mažųjų „Ropliukų“ turnyras
10:50 Apdovanojimai mažieji „Ropliukai“
11:00 „Vaikų bėgimas“
12:00 „Šeimų estafetės“
13:00 Apdovanojimai „Vaikų bėgimas“ ir „Šeimų estafetės“
13:30 „TOYOTA ratuotos varžybos“
14:00 „Bėgimas su augintiniu“
14:30 Apdovanojimai „TOYOTA ratuotos varžybos“ ir „Bėgimas su augintiniu“

Susitikime, kad kartu pasitiktume vasarą energingai!

Miela Žiogelio bendruomene,

maloniai kviečiame visus vaikučius, tėvelius, senelius gegužės 24 d. į šeimos sporto šventę ,,Sportuojanti šeima – aš, tėtis ir mama!”
Labai lauksime visų vaikučių, tėvelių, senelių su plačia šypsena ir noru dieną praleisti  judesio, aktyvaus sportavimo, bendrystės, draugystės ritmu.

Visa informacija apie renginį  ŠEIMOS SPORTO ŠVENTĖ 2024

Gegužės 5 d. priešmokyklinių „Svirpliukų“ ir „Voriukų“ grupių vaikai vyko į Nacionalinės sveikatos priežiūros centro laboratoriją dalyvauti edukacijoje „Kodėl reikia plauti rankas“. Edukacijos metu vaikai įtvirtino žinias apie asmens higieną, rankų plovimo būtinybę, aplankė įstaigos laboratoriją bei susipažino, kokie virusai, bakterijos, parazitai, mikroorganizmai ir ligų sukėlėjai gali atsirasti ant neplautų rankų, kaip jie atrodo bei kaip jų išvengti.

1 2 3 52